Özel Kalıp Oluşturma

Firmamıza ait yüzlerce kalıp mevcuttur. Ancak üretiminize göre yeni ürünler için yeni bir kalıp oluşturabiliriz. Tasarımını birlikte karar verebilir veya kendi seçiminizi yapıp bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Meydan Plastik bünyesinde olan  CNC               ( Computer Numerical Control ) makinaları ile yüksek hassasiyeti yakalayarak üretimini kaliteli bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

Kaliteli Ve Hızlı Sevkıyat

Siparişinize göre ürünler üretildikten sonra ki en değerli konu ise sevkıyat desteğidir. Meydan Plastik bu desteği sizlere sunmaktadır. Firmamıza ait araçlar ile size en hızlı şekilde ürünlerinizi ulaştırıyoruz.

E-Formlara Hızlı Geri Dönüş

İş ortaklarımızın görüş ve önerileri bizler için çok önemlidir. Bu yüzden bizlerle paylaşacağınız bu kıymetli mesajlara en hızlı şekilde cevap verip, bu mesajlarınıza göre çalışmalarımızı değerlendiriyoruz.

Ürünlere Baskı Ve Lazer Yazı

Kalıpları oluştururken isterseniz kalıba ürününüzün markası ya da firma isminiz  basılı bir şekilde üretiyoruz. Tercihinize göre Meydan Plastik  lazer ve tampon baskı ile marka isminizi ürünlerinize ekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Modern çağda özellikle sosyal medya hesapları çok etkin kullanıldığının farkındayız. Bu yüzden sizlere sosyal medya hesaplarımızdan ürün özellikleri,detaylı bilgileri,stok sayısı ve görsel tasarımları gibi daha bir çok bilgileri aktif bir şekilde paylaşıyor olacağız. Aynı zamanda bu hesaplarımızda kampanyalarımız da olacaktır. 

Sosyal Medya Hesaplarını bu denli aktif kullanan bir firma olarak bizi sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın.